Žijeme aby jsme umřeli

9. května 2014 v 17:30 | Strange |  Dear Diary
Jsou dny, kdy začne dávat všechno smysl. A ta věc, která vám začne dávat smysl je vaše zamilovanost. Ve středu jsem oslavila své šestnácté narozeniny. Wow. Za tenhle rok jsem se tak strašně změnila. A moje kamarádka mi napsala naprosto dokonalý dopis. Naprosto totálně dojemný.


Jasně bejku, tebe oslovuji. Protiklady tě přímo přitahují! Pokud nepočítám tu jiskru červeného odlesku v tvých očích po zahlédnutí pouhého zavlnění rudých odstínů. Asi se divíš proč k tomu sakra patří i nepochopitelný, krásně zvláštní, často pochmurný a nepřekonatelně melancholicky laskavý div jako láska. Jedna, druhá, třetí, čtvrtá, pátá, šestá, sedmá.. Tobě prostě každá náleží. Roušiřuje obzory v tvé fantazii. Neptá se tě jak to může či nemůže udělat, prostě ji přetváří jak se jí zachce. Nikdy jsem tohle vlastně nepochopila. Nebylo kdy.. ale u tebe propadnutí, zakopnutí, pád, muka a znovuvzplanutí (znovuzrození) proběhlo již tolikrát, že by jsi mohla překopávat rozcestí v meziprostoru.. místu, kde se vše to, jak se říká "nepodstatné" odehrává.

Přísahám, že jsem nad tím dopisem seděla dobrou půlhodinu a brečela jak malá holka. Napsala tolik krásného textu. V pouhém odstavci shrnula můj poslední rok života. To kolikrát jsem byla na dně. Kolik kluků se do mě zamilovala a já nikdy nechápala jak. Nesnáším svoje narozeniny, už jenom z toho důvodu, že mě nutí přemýšlet, co jsem za ten rok udělala špatně. Nesnáším oslavy svých narozenin. A musím říct, že letos si to nepamatuju. Dost brutálně jsem to zapila - zbyly mi jen fotky a videa. A ranní bolest hlavy.

Jinak jak se teď mám. Mám přítele z Prahy. Což je vcelku na nic.. Přece jen hodina a půl cesty, ale není to nic, co se nedá zvládnout. Já ho totiž fakt miluju <3 Nikdy jsem si nebyla ničím jistějším. Brečela jsem když jsem si myslela, že ho ztrácím a to takovým způsobem, že ani když mi napsal spoustu krásných věcí tak jsem se klepala a brečela jak malá holka. Byl to špatnej pocit. Hodně špatnej pocit.

JINAK. Kdyby se našel někdo, koho bych zajímala, tak momentálně mám instagram nebo mě můžete nalézt na snapchatu pod nickem HeidyCZ. Po domluvě klidně na WhatsApp. Ale myslím, že tu stejně není žádný můj fanoušek, kterého by něco takového zajímalo. But kdyby náhodou :)

See you later
Your Strange
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama