It's already over.

14. ledna 2015 v 16:48 | Strange |  Dear Diary
Včera to bylo fucking hard. Potom, co jsem postla mojí simple povídku se dosralo všechno, co mohlo. Abych vás uvedla do situace. Měla jsem přítele z prahy. Chodili jsme spolu 6 měsíců a 18 dní. Já byla zamilovaná, on očividně ne. Jenže silvestr, opilá Strange, SMS k novému roku rozjela nový koloběh téhle situace. Argh jak já bych se za tu smsku nejradši zabila. Začli jsme si psát, volat.. Jenže mě došlo, že to nemělo smysl, že jsem se akorát trápila tak jsem ho včera poslala s radostí do háje. Večer to bylo takový divný. Přes den si nemám s kým psát a je to strašně ehh. Ale tak whatever. Něco skončilo, aby mohlo začít něco nového ať už to bude cokoliv tak jsem na to připravená.


Denně mě ty pilulky absolutně zabíjí a mám pocit strašné unavenosti. Urgh. V sobotu ráno zas do nemocnice, což bude vtipný vzhledem k tomu, že v pátek jdu na maturák pít. A když říkám pít, myslím tím hodně pít. Bude sranda aspoň.
Strašně jsem vám chtěla poděkovat za podporu. Ani nevíte, co to pro mě znamená. Zatím toho o mě ještě moc nevíte (časem se určitě dozvíte). Jsem strašně komplikovaná, ale to je v dnešní době nepochopení asi každý. Všechno, co se za poslední dva měsíce stalo mě strašně sráželo na dno (ztráta kluka, ztráta nejlepšího kamaráda, oznámení o mém špatném zdravotním stavu..), ale teď jsem tady abych bojovala. Chci někomu dokázat, že smrtí to nekončí. Každý den vstávám sypu si prášky z krabiček na stůl, vtipně je počítám, těžko se stavím na nohy protože ráno a večer je ta bolest sakra hard. Vždycky myslím na lidi, co bych mohla motivovat k něčemu. Vždycky jsem tu byla abych motivovala lidi, nějak mě to naplňuje. Dřív, že jsem dokázala zkrotit divokého hřebce a dostat se s ním na MČR v rodeu, teď aspoň tím, že tu nejsem jenom abych fňukala ale abych bojovala.. za sebe.. za svůj život.. i za vás.
Mám strašný hlad a jsem strašně vyčerpaná. Už si zase stěžuju, jak poetické! Strange well done. Dojdu se najíst a kouknu se na vaše blogy, protože některé jsou prostě naprosto dokonalé. Upřímně radši čtu a komentuju články než je píšu. Mimochodem jsou nějaké články, které by jste ode mě chtěli vidět? Jenom by mě to zajímalo :P
Šiřte lásku ♥
Yours
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ginny . Ginny . | Web | 17. ledna 2015 v 11:29 | Reagovat

- Neopětovaná láska asi bolí ze všeho nejvíc , a to důvod , proč trvá vždycky nejvíc dlouho .
- To já bych bez prášků nemohla fungovat . A naopak , když tu s nima pít , tak to tak nakopne , že aspoň ušetřim peníze za chlast :D
- Užij si ples;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama