Just let me fucking die.

10. ledna 2015 v 18:20 | Strange |  Pieces of mind
Depression hits you like a motherfucker, but u can make it!
Upřímně nevím, kde začít. Cítím se trošku naštvaná. Víte, pro člověka, kterej už tady to místo má jistý jenom dalších 6 měsíců, je to těžký. Je těžký vidět, že lidi kolem mě se chtějí zabíjet, zatímco lidi, kteří by chtěli žít nemůžou. Vždycky když vidim nějakou mladší slečnu, co si píše na zeď strašně depresivní věci a že jí na ničem nezáleží, že chce umřít, že to všem stejně bude jedno, mám chuť jí napsat něco strašně hnusnýho, protože prostě.. Lidi vzpamatujte se. Oh Strange by vás ráda poučovala a přitom tohle dělá s radostí taky. Okej.. Můj tumblr i twitter je tak trochu přeplněný depresivními věci, ale tak se dostávám přes svoje deprese a různé jiné věci. Je to strašně uklidňující. I když mi poslední dobou přijde, že už pro mě neni uklidňující vůbec nic s mými 15% na přežití. Deprese jsou normální, život je strašná svině a láska ještě větší, ale jsme tady. Všichni spolu. Aby jsme žili. Občas je něco fakt strašný, ale pak přijde den, kdy je všechno tak strašně dokonalý, i když to třeba trvá jen pár dní, je to strašně worth. Všechno teď vidím tak strašně čistě jako nikdy předtím.


Jasně, je hodně věcí co jsou prostě fakt na nic. Ale představte si, že vám právě někdo oznámil, že Vám zbývá 6 měsíců života. Co by jste dělali? Kam by jste šli? Nezbláznili by jste se dřív než by k tomu došlo? Já vím, že toho na vás bude asi trochu moc, ale teď si představte, že to přesně se stalo mě. Wow. Nechci aby mě někdo litoval. To si prosím všichni odpuste. Mám 15% na to, že bych tu s Vámi mohla zůstat déle než dalšího půl roku. Vždycky když vstanu dívám se na svoje zjizvený záda plný modřin a cítím tu strašnou bolest je to jako bych dostávala poslední šanci. Jenže, co Strange neudělá začne od sebe všechny lidi odhánět aby nikomu svojí smrtí neublížila. A kupodivu se mi to daří. Umřu sama v nějaký zavšivený nemocnici někde daleko do domova. No, co víc si přát. A všichni tu tak strašně brečí jak tu nechtějí být. Vážně? Já tu chci být a klidně si to s Vámi vyměním.
Miliony věcí na tomhle světě Vám můžou dělat radost. Ať už to má být jenom to, že Vaší fotku nosí někdo na tapetě svého "chytrého" telefonu nebo to, že jste z písemky místo za 5 dostali za 4. Každá věc má pozitivní a negativní stránky a všechno, co se děje má nějaký důvod. Jedno moudro: všechno souvisí se vším. Každá věc, kterou uděláte se odvíjí od toho, co jste udělali někdy kdysi předtím. Sakra mohl by ze mě být hotový filozof. Lidi, život je strašná zábava i když občas je to dost na p*ču (a věřte mi, jsem člověk kterej o tom ví svý). Nemá cenu se zabíjet kvůli klukovi, který Vás stejně neměl rád, protože kdyby jo tak by jste se nechtěli zabít (ani holce - holky jsou svině, stejně jako kluci). Vlastně mezi holkama a klukama moc velký rozdíly nejsou. A já myslím, že to časem pochopí tak nějak všichni. Naučila jsem se v lidech vidět to nejlepší i přestože někteří lidi si to nezaslouží. Každý z nás má v sobě dobrého človíčka ať chce nebo ne.
Víte co.. Já vím, že za těch šest měsíců budu asi dost nešťastná. Čím víc se to blíží, tím horší to je, ale pořád jsem tady. Pořád dýchám. Sice nic, co dělám, nedává moc velký smysl, ale co. Vím, že nakonci budu strašně sama. Že za mnou do tý nemocnice stejně nikdo nepřijde, protože všem řeknu, že je tam nechci i když bych strašně chtěla, aby přišli. Představa, že se někdo dívá na to jak umíráte je nepřekonatelně silnější než můj smutek. Nechci nikomu ublížit. Radši umřu sama.
Yours
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Foxie Foxie | E-mail | Web | 11. ledna 2015 v 18:26 | Reagovat

Děkuji za povzbudivý komentář... i za tenhle článek. Málokdo chce skutečně zemřít a nejméně ti, co musí... ale stejně nakonec všichni zemřeme a k čemu nám po smrti bude, že jsme byli živi?...

2 Drzounka Drzounka | Web | 12. ledna 2015 v 6:17 | Reagovat

Ahojky.. Byla si u mě na blogu... Ohledně toho předního foťáku u telefonu.. Fotí opravvdu krásně a fotky z něho jsou opravdu ♥ Přikládám fotku na důkaz. > https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10438512_329107017297630_4528245864279483566_n.jpg?oh=ba884db983ad099d4f8488a0703e3cd2&oe=552C5FB0 < Posuď sama.. kdyžtak jestli máš nějaké další otázky tak napiš. ;)

3 Tia Tia | Web | 12. ledna 2015 v 19:49 | Reagovat

Tak jestli já jsem silná, co jsi potom ty. Takhle otevřeně o něčem takovým mluvit. To je... Neuvěřitelný.
Máš tak podobné názory těm mým. No zkrátka Wow. Nikdy jsem si nemyslela, že někdo takový vůbec bude, ale očividně je a jsem za to ráda.
Nebudu tě litovat, protože přesně to nechceš, jen ti něco napíšu... At uděláš cokoliv, cokoliv, co si myslíš, že tě posunu dál od lidí, tak tě k nim jenom víc přiblíží. Nakonec budou trpět mnohem víc. Takhle se budou moct aspon rozloučit, bez toho je zraníš mnohem, mnohem víc. Mluvím z vlastní zkušenosti.
Ale absolutně nevím, co napsat k tvé odvaze. Několikrát jsem byla na hraně smrti, ale vždy to bylo tak náhlé, nebyla jsem nucena odškrkávat si dny po jednom.
Obdivuji tě...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama