Whatever happens, happens.

12. ledna 2015 v 21:04 | Strange |  Pieces of mind
Předem se omlouvám za to, že jsem se absolutně vykašlala na to jak tenhle článek bude vypadat. Je devět večer a já si tu tak ležím v mojí intrácké postýlce a přemýšlím o různých životních otázkách. Dneska to bylo víceméně zajímavé. O poledce jsem byla kouřit a šel se mnou můj spolužák. Bylo to děsně dojemný, protože jsme se bavili o věci jak to se mnou teď je. Nejvíc mě deptá, že na mě začíná bejt vidět, že se fakt bojím. Spolužáci se mě chodí ptát, co mi je a já s úsměvem odpovídám nic. Kdyby tak věděli.


Den za dnem mi všechno přijde strašně monotóní. Vážně bych možná měla udělat něco yolo, ale na to asi nemám. Chtěla jsem vám napsat nějakej strašně deep článek, ale jsem tak strašně vyčerpaná. Strašně málo spim, beru neskutečně moc prášků každý den, škola je vyčerpávájící před pololetím mnohem mnohem víc než jsem očekávala (viz.dnešních 5 testů) a přijde mi, že tu skoro nic nemá smysl. Většina věcí, co kdy smysl dávaly, najednou smysl mít přestaly. A ty, co smysl pořád mají, mi už nepřijdou tak super jako dřív. Tou zprávou o mém životě se toho tolik převrátilo naruby. To vážně nechcete.
Víte, dřív jsem jezdila na koních. Byla jsem v tom tak strašně dobrá. A teď nemůžu vůbec nic. Každý pohyb mě bolí. Dneska na zeměpise jsem myslela, že bolestí zad umřu. Už vám někdy brali kostní dřeň ze páteře? Lidi, to fakt nechcete. Snažim se věci uvést na pravou míru. Chtěla bych strašně poznat nějakýho kluka, třeba jen kamaráda, se kterým bych si fakt rozumněla. Víte, takových lidí je na světě strašně málo a já už nevím, kde hledat.
Života jsem se vždycky bála a už vím proč. Některý věci jsou tady asi tak trochu nezvládnutelný, ale já si vždycky říkám.. Seš tady, seš tu z nějakýho důvodu, tak to nevzdávej.. Občas je to těžký, já vím. Vždycky tu, ale bude něco, co vás udrží na živu. Nějaký sen. Strašně bych jednou chtěla vydat nějakou knihu, kterou by lidi doopravdy četli. Nebo namalovat něco přebornýho. Je těžký to soudit, neviděli jste mě psát ani kreslit. I když je fakt, že poslední dobou ze mě moje ego o tom jak skvěle umím psát opadlo. Poslední známka ze slohu horší 3. Ehh.. slohy jsou strašně na nic.
Asi Vás tu nebudu více nudit a půjdu dopisovat můj úžasný esej na angličtinu a doučit se chemii, kterou si myslím, že umím, ale člověk nikdy neví.
Šiřte lásku ♥
Yours
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sarush ef sarush ef | Web | 12. ledna 2015 v 21:12 | Reagovat

Musíš to mít hrozně težký, snad bude co nejdřív líp :)

2 Tia Tia | Web | 12. ledna 2015 v 22:00 | Reagovat

Strange, bud silná. Věřím v tebe, tak to nezdávej i na dále. Víš, ono se dá všechno změnit. Změn i ty svůj osud a spln sny v skutečnost a i kdyby jsi si ty sama přestala věřit, tak já nepřestanu.
Drž se.
S láskou Tia.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama