Články, které nikdo nečte a blog, který nikdo nenavštěvuje

4. září 2016 v 22:09 | Strange

Už tak strašně dlouho jsem nepracovala s tímhle editorem. Je divné, že to dřív bývala moje každodenní rutina. Blog, na který chodilo tolik lidí jen kvůli mým příběhům, odešel, protože z veselé holky, co měla svého úžasného oře a byla šťastná se stala hromádka neštěstí. Samozřejmě, koho zajímá cizí neštěstí. Čím jsem starší, tím víc vidím, jak je tenhle svět tak strašně nefér a jak ho nemám ráda. Jak sice mám přítele, ale ten by nejradši (promiňte mi to slovo) ošukal každou holku, která se na něj jen podívá. A to neluvím o tom, jak se ke mě chová. Ale to patří do jiného článku.


Vidím, že tenhle blog nikoho nezajímá. Píšu si to spíš pro sebe. Baví mě číst si staré vzpomínky. Staré depresivní články. Jsem pomalu přizpůsobivý člověk a kdyby to bylo na mě nepiju ani nehulím. Bohužel.. dělám obojí. Nepotřebuji k zábavě jiné lidi, ani alkohol ani drogy. Jsem spokojená když mám svůj klid a vše si můžu naplánovat a mít to tak, jak chci. Zvykla jsem si, že lidi nezajímám už jen proto, jak vypadám. A lidi si zvykli, že mě nezajímají, dokud se nezačnou chovat jako idioti. Pak začínám být nepříčetná.

Letos mě čeká maturita. Nevím, co si o tom myslet. Každý jí stejně nakonec udělá a být první, kdo by jí nedal u nás v rodině by mě asi zabilo. Potřebuju jí mít a nejlépe s nějakými dobrými výsledky (heh.. jakoby na tom záleželo).
Přivydělávám si jako redaktorka a nademnou je šéf redaktor a šéf. V pohodě kluci, říkala jsem si. Asi ne. Po zkušenosti, kdy jsem je viděla na živo.. Proč jsou pro mě vždycky všichni zklamání. A redakce toho webu je příšerná. Přijde mi, jakoby tam mohl psát každý. A já proto tak dřu. Zbytečná energie.

Vždycky se snažím být v něčem dobrá. Přijde mi, že teď jsem tak dobrá na sraní lidí kolem sebe. A asi mě to úplně nebaví. Umím fotit. Hodně dobře. Ale bojím se lidí, takže to moc nefunguje. Umím malovat, ale jsem netrpělivá a nedokážu nic dokončit. Mám výborný nápady na grafiku (to mi připomíná, že bych měla pracovat na designu trika.. umm), ale realizovat je vždycky těžké a jsou to pro mě muka.

Právě jsem udělala nejvíc spontální věc a objednala si roztahováky. Chci se dostat na 6mm. Fleše se mi vždycky líbily a je čas to zkusit. Při nejhorším to zaroste. Snad se mi s ouškama nic nestane.

To bude dnes vše.. Cizinče, co si to možná čteš.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama