Říjen 2016

Žiju ve tmě

4. října 2016 v 15:59 | Strange |  Dear Diary

Je mi jasné, že toto téma se má věnovat lidem, co nevidí. Ale já to chci vzít z trochu jiné stránky.
Od dob, co jsem byla ještě malé nevinné dítě se toho tolik změnilo. A hlavně to, že už nejsem dítě. Mám za sebou dokonce i bouračku, kdy jsem za volantem seděla já. Jsem člověk, který má asi všechno. Rodinu, super bráchu, přítele, domov. Ale některé z těch věcí jsou způsobitelé mých současných problémů.

Je mi jasné, že pokud na tento článek někdo narazí budou to ve většině případů holky a ty mě pochopěj. Mám přítele, který byl sice vždycky úžasný, ale v současné době si snaží najít nějakou bokovku, aby si užil. Sám mi to vysvětluje tak, že já jsem holka spíš na to založit rodinu a on, že je mladý a chce si ještě pořádně užít. In some way, I understand. Každý den jsou pro mě však muka čekání na to, kdy mi napíše, že si našel lepší holku než já a že na mě sere.

Ve dne spím a v noci když je klid sedím na parapetu přemýšlejíc o spoustě otázek života. Miluju tmu. Je tak čistá a přesto plná emocí a výkřiků. Jsem strašný sebekritik a tak sedět v noci na parapetu ve čtvrtém patře panelového domu není úplně bezpečná věc.

Lidé si v dnešní době neváží lidí, kteří si je váží. Uff to byla věta. Jsem si jistá, že jí však všichni rozumíte. Spoustu lidí si už v dnešní době neuvědomuje jak moc lehké je ubližovat ostatním.
Lidi. Mějte se rádi. Ať nedopadnete jako já.